Değerli üyelerimiz,

Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye sitemize ait elektrik tesislerini devretme sürecimiz tamamlanmıştır.

Bu süreçten sonra kurum tarafından iki aşamalı ön sözleşme ve abonelik prosedürü işletilecektir.

Birinci aşama olan ön protokol imzalama süreci 22.06.2020 Pazartesi gününden başlamak üzere ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. Milas İşletmesinde gerçekleştirilecektir.

Adres: Cumhuriyet Mah. Ege Cad. Milas/Muğla

Harita Adresi: Google Maps adresi için lütfen tıklayınız.

İkinci aşama olan abonelik aşaması işlemleri ise kurum tarafından ön protokol imzalama işlemleri bitirildikten sonra Yönetime ve Üyelere duyurulacaktır. (Protokol imzalandıktan sonra sürecin tahmini olarak 15 gün sürmesi beklenmektedir.)

Gerekli sözleşmeleri yapmayan üyelerimizin bu dönem içerisinde işlem yapmaması durumunda konu tamamen site sakini üyemiz ile AYDEM – ADM Elektrik dağıtım A.Ş. arasında gelişecektir.

Şu anda bu süreçler için AYDEM Milas Müdürü ile konuşularak başvuru tarihleri konusunda anlaşılmıştır.

Bu süreçte abonelik işlemlerini yaptırmak için Milas’a gelemeyecek durumda olan üyelerimiz; Milas’ta bulunan ve bu işler için güvendikleri bir kişiye NOTERDEN VEKALET  vererek işlemlerini yaptırabilirler.

Noter’in bu işlem için verdiği bir Vekalet örneğini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

 

Sitemiz için hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

Önemli Not: Hali hazırda elektrik projesi için tapu, dask ve kimlik fotokopilerini UFO Elektrik ve Mühendislik Ltd. Şti.’ne ulaştıran üyelerimizin dosyaları AYDEM tarafına iletilmiş olup süreç herşeyi ile hazırdır. Bu şartları yerine getirmeyen üyelerimizin AYDEM’de Mühendislik onayı/uygunluğu ve diğer evrakları yoktur.

SEL-KENT SİTESİ YÖNETİMİ